Uzman Yanıtları
Default Image

Zevk suyu nedir zevk suyu gelince insan cenabet olur mu? Zevk suyu kasık suyu mudur?

Erkek organı uyarıldığında penis içindeki idrar yolunu temizlemek üzere bir sıvı salınır bu sıvıyı idrar yoluna komsu bezler salgılar.
İlgili Uzman Yanıtları

Merhaba ben baya küçük bi yaşımdan beri bunu yapıyorum nasıl keşfettiğimi bilmiyorum ama bu konuda baya stresli ve utangacım. Kimseye açılmış da değilim bu konuda ama okuduklarıma göre ergenlik döneminde insanlar utangaç olurlarmış. Sorum su 16 yaşımdayım ve 5 senedir yapıyorum bir zararı olabilir mi?

Hijyene dikkat ediyorsanız sert hareketlerle vajinal bölgede tahriş oluşturmuyorsanız zararı olmaz....

sabahları uyandığımda ve normal günlerde ansızım olan ereksiyon neden olmaktadır normal ortamlarda bile kendiliğinden penisin kalkması neden dir.?

Notice: Undefined offset: 0 in D:\Webdata\alookey.com\httpdocs\Application\views\scripts\question\details.phtml on line 306 Notice: Undefined offset: 0 in D:\Webdata\alookey.com\httpdocs\Application\views\scripts\question\details.phtml on line 306

Bu kategorideki tüm soruları görüntülemek için tıklayın
İlgili Temel Cinsel Sağlık Bilgileri - OKipedia
Cinsel Uyarılma ve Orgazm

Cinsel Uyarılma ve Orgazm

Cinsel uyarılma, kadın ve erkekte farklı fiziksel ve fizyolojik süreçler izleyen,  dokunma ile oluşan ancak buna hazır ve istekli olmakla da ilgili olan bir durumdur. a. Kadınlarda ci...
Read More