Uzman Yanıtları
Default Image

Sperm nasıl birşeydir?

Sperm hücresi yaklaşık santimetrenin 250de biri kadar uzunlukta çıplak gözle görülemeyecek kadar ufak bir hücredir. Hücrenin baş gövde ve kuyruk olmak üzere üç ayrı kısmı vardır.
İlgili Uzman Yanıtları

merhaba 17 yaşındayım penisimin boyu 15 cm.Biraz daha uzamasını istiyorum.Penis boyu kaç yaşına kadar ve ne kadar uzar ? 1)) mastürbasyon yaptığımda 1 dakikadan kısa bir sürede boşalıyorum tedavisi nedir? Kegel tekniği erken boşalmaya iyi gelir mi ? 2)) Penis büyütme tekniklerinden jelq tekniği zararlımıdır ? bazı sitelerde 2-3 haftada önemli sonuç elde edilebileceği yazıyor doğrumudur? Jelq tekniğinin uygulaması nasıl olmalıdır ? 3))Mastürbasyon yapınca art arda boşalmak istiyorum,ilk boşalmanın ardından 10 dakika geçtikten sonra boşalma isteği oluyor bazı internet sitelerde art arda boşalanlar var.Acaba art arda boşalma sadece seks esnasında mı olur ? 3-4 kez üst üste boşalabilirmiyim ? 4)) Penis büyütme teknikleri nelerdir ? teşekkürler.

Evet olmaz

meraba 20 yaşında,sağlıklı,sporcu bir erkeğim ve kız arkadaşımla ilk kez cinsel ilşki yaşıycaktık. benim içinde ilk deneyimim olacaktı. ama prezarvatif takma sırasında ne kadar denediysem hep ereksiyon halimi kaybettim ve pes etmek zorunda kaldım. ama sadece prezarvatif takma sırasında değil onu dışındada ereksiyon problemi yaşadım. sizce sorunum ne olabilir? doktora gitmem gerekir mi? ve bu sorunu kendi başıma aşabilir miyim?

Notice: Undefined offset: 0 in D:\Webdata\alookey.com\httpdocs\Application\views\scripts\question\details.phtml on line 306 Notice: Undefined offset: 0 in D:\Webdata\alookey.com\httpdocs\Application\views\scripts\question\details.phtml on line 306

Bu kategorideki tüm soruları görüntülemek için tıklayın
İlgili Temel Cinsel Sağlık Bilgileri - OKipedia
Trikomoniasis

Trikomoniasis

Trikomoniasis Tek hücreli bir parazitin sebep olduğu, kadınlarda hazne ve rahim boynunda; erkeklerde prostat ve idrar yolunda iltihaplanmayla kendini belli eden, cinsel yolla bulaşan bir hastalık...
Read More