Uzman Yanıtları
Default Image

Sperm nasıl birşeydir?

Sperm hücresi yaklaşık santimetrenin 250de biri kadar uzunlukta çıplak gözle görülemeyecek kadar ufak bir hücredir. Hücrenin baş gövde ve kuyruk olmak üzere üç ayrı kısmı vardır.
İlgili Uzman Yanıtları

İyi günler, yaş 17 ilk ilişkimde sertleşme sorunu yaşadım çok kısa bir birleşme gercekleşti sorulardanda öğrendim psikolojik bir durummus tekrardan böyle bir sorun yaşanırsa viagra kullanırsam sorundan kurtulurmuyum.? ve ilişkide orgazm için azami süre hakkında fikir veririmisiniz?

Notice: Undefined offset: 0 in D:\Webdata\alookey.com\httpdocs\Application\views\scripts\question\details.phtml on line 306 Notice: Undefined offset: 0 in D:\Webdata\alookey.com\httpdocs\Application\views\scripts\question\details.phtml on line 306

3 ay öncesine kadar adet dönemlerim 24-25 günde bir oluyordu. Son 3 aydır tam 30 günde bir oluyor. Adet dönemimde ilişkiye girdim hamilelik riski var mıdır? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Bundan sonra da düzenli olarak 30 günde bir adet olursanız; adet düzeniniz değişmiş demektir. Nor...

Bu kategorideki tüm soruları görüntülemek için tıklayın
İlgili Temel Cinsel Sağlık Bilgileri - OKipedia
Penis Boyu / Kızlık Zarı / Cinsel İlişki Sıklığı

Penis Boyu / Kızlık Zarı / Cinsel İlişki Sıklığı

Sağlıklı penis boyu nedir?  Erkekler arasında en çok merak edilen konulardan biri penis boyu ve penis büyüklüğünün cinsellikle ilişkisidir. Sağlıklı bir erkekte penis boyu 6...
Read More