Uzman Yanıtları
Default Image

13 yaşındayım ve boşalamıyorum sizce kısır mıyım?

Panik yapmak için daha çok erken. Erkeklerde boşalma herkeste farklılık göstermekle birlikte genellikle 14-15 yaşlarında başlar. Eğer 17 yaşına kadar boşalma olmazsa bir üroloji uzmanına muayene olunuz.
İlgili Uzman Yanıtları

iyi günler ben kız arkadaşımla sürtünerek ilişki yaşadım. benım üzerimde pantolon boxer ve kondom vardı belirli bir süre sonra boşaldım ve kondomu çıkardım. daha sonra uzerimde sadece boxer varken vajinasına dokundurdum birkere çok az bir nemlilik vardı. kız arkadaşım şimdi çok az kan geldiğini ve sık idrara çıktığını sölüyor ve çok endişeli evlenmemize daha var. sizce hamile kalmış olabilir mi?

Çok fazla ağrınız olmaması gerekir.Lütfen kontrole gittiğiniz jinekoloji dr'ununz ile irtibata ge...

Merhaba doktor. Biliyorum bir çok sorunla uğraşıyorsunuz öncelikle şimdiden anlayışınız ve cevabınız için teşekkür ederim. Benim hem psikolojik hem jinekolojik bir desteğe ihtiyacım var biraz olsun ayağa kalkabilmek için. 21 yaşında bi bayanım 3 yıllık bir ilişkim var çok düzeyli bugüne kadar elele tutuşmaktan öte gitmedik erkek arkadaşım tıp okuyor bense ekonomi. Ilk kez hayatımda ilk kez çok sevdiğim adamla bir şeyler yaşadım aniden oldu. Daha öncede evde buluşurduk ama hep film izler yemek yerdik. Hiç başka bir durum olmamıştı. Ilk kez opustük ve arkası geldi çok korktum. Suan bu soruyu sormaktanda çok utanıyorum. Bende iç çamaşırı erkek arkadaşımda boxer ve eşofman vardı boşalma kesinlikle olmadı.Ama zevk suyu olmuşsa ben gebe kalır miyim? adetimin 8. Günüydü bu olay. Yataktan çıkmıyorum okula gitmiyorum haftalardır mahvolmuş durumdayım çok korkuyorum ne olur yardım edin.

 Kızlık zarı tamamen kapalı değildir. Cinsel salgı ve adet kanının dışarı atılabilmesi için ...

Bu kategorideki tüm soruları görüntülemek için tıklayın
İlgili Temel Cinsel Sağlık Bilgileri - OKipedia
Boşalmanın Gecikmesi

Boşalmanın Gecikmesi

Cinsel uyarılma ve sertleşme olduğu halde erkekte boşalmanın yani orgazmın olamaması durumuna, boşalmanın gecikmesi denmektedir. Geç boşalma çok nadir görülen bir bozukluktur. Bu durum bir hastalığ...
Read More